Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Fineza Country

Kúpeľňa Country vychádza priamo z dizajnové dielne SIKO a sleduje trendy súčasnej doby, kedy Country či Provence štýl v kombinácii materiálov ako je zestařené drevo, tehlové a kamenné obklady a dlažby a to ako v prevedení imitácie, tak z pravých prírodných materiálov.

Séria Country tak predstavuje návrat k vidieku a prírode, teda štýl a trend, ktorý je v súčasnosti veľmi propagovaný. Neopozeraný prístup ku kombinácii obkladu Country, vo formáte 20x60 cm, v dizajne zestařelého, bielo natretého, ošoupaného dreva spolu s imitáciou kamennej či tehlovej dlažby Brick America alebo dlažby či tehlovými pásky Brick Europe, vo Vás vyvolá pocit nevšedné originality a dá zabudnúť na starosti a stres všedného dňa. Autentickosť série Country si môžete dotvoriť vhodnými kúpeľňovými doplnkami a nábytkom či dekoráciami, podľa Vašej vlastnej fantázie. Séria Country Vám otvára nový rozmer vnímania dizajnu Vašej kúpeľne.

Súvisiacu kompletnú sériu Brick America nájdete tu

Súvisiacu kompletnú sériu Brick Europe nájdete tu

Pripravili sme pre vás tiež ucelený koncept Country kúpeľňa

REKONŠTRUUJETE ALEBO PRIPRAVUJETE NOVÉ BÝVANIE?
Len u nás vyriešite kúpeľňu aj kuchyňu vo vašom obľúbenom štýle. Bez starostí, rizika a bezpečne. Nechajte nám na seba kontakt, zavoláme vám a dohodneme si termín individuálnej schôdzky, ktorá môže prebehnúť online na diaľku. Dojednať schôdzku

Séria Fineza Country obsahuje tieto produkty

Zobrazené 1 - 0 z 0 produktov