Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Fineza Brick Europe

Filtre

Farba
design

Dizajn starej pálenej tehly je evergreenom v architektúre, ktorý sa nikdy neopozerá. Séria Brick Europe je vďaka najmodernejším technológiám dokonalou imitáciou pálených tehál, ktoré sú historicky späté predovšetkým s anglickou či holandskou architektúrou. V duchu moderných dizajnov sa však objavujú tehličky tiež v interiéri a môžu byť ozdobou nielen vašich krbov, ale tiež stien v obývacej izbe či kúpeľni.

Dizajn série Brick Europe je inšpirovaný charakterom klasických štvrtí anglických miest. Najmodernejšie keramické technológie umožňujú v rámci každej farby ponúknuť 20 rôznych dizajnov jednotlivých kusov dlažieb. Vytvára tak presnú reprodukciu odtieňov tehál, čím vdychujú život do novej generácie materiálov, ktorý nie je zameraný len na reprodukciu priemyselného muriva, ale je zameraný na rôzne spôsoby použitia. Sériu Brick Europe môžete použiť ako fasádne pásiky na dom, dlažbu v exteriéri i interiéri, obloženie krbu, ale môžete ju použiť v duchu moderných trendov i ako obkladobývacej izbe či kúpeľni. Ide o mrazuvzdornú dlažbu s vysokým stupňom oteru. Dlažba má hrúbku 10 mm a je glazovaná, takže je možné škárovať klasickým spôsobom bez akýchkoľvek problémov.

Séria Brick Europe ponúka klasický formát 6x25 cm vo farbách sunset (oranžová), grey (šedá), multicolor (mix farieb), formát 13x25 cm vo farbách sunset (oranžová), multicolor (mix farieb) a pre doplnenie formát 30x60 cm vo farebnom prevedení sunset (oranžová).

REKONŠTRUUJETE ALEBO PRIPRAVUJETE NOVÉ BÝVANIE?
Len u nás vyriešite kúpeľňu aj kuchyňu vo vašom obľúbenom štýle. Bez starostí, rizika a bezpečne. Nechajte nám na seba kontakt, zavoláme vám a dohodneme si termín individuálnej schôdzky, ktorá môže prebehnúť online na diaľku. Dojednať schôdzku

Séria Fineza Brick Europe obsahuje tieto produkty

Zobrazené 1 - 9 z 9 produktov