Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Fineza Brick America

Filtre

Dostupnosť
Cena
Farba
Druh výrobku
Značka
Séria
design
materiál
Rozmer
Presný rozmer
hrúbka
mm
mm
Veľkoformát
Formát
Mrazuvzdornosť
nasiakavosť
protisklz
oteruvzdornosť
povrch
určenie
Odtieňové kolísanie

Séria Brick America je inšpirovaná nadčasovým štýlom vintage a klasickou architektúrou starých budov v centre Chicaga. Dizajn pálených tehál, ktorý séria Brick America prináša, je podľa súčasných trendov veľmi obľúbený v exteriéri, ale zároveň i interiéri.

Séria Brick America ponúka vďaka moderným technológiam digitálnej tlače vysokú variabilitu odtieňového kolísania a robí prakticky z každého kusu originál a približuje tak výsledný vzhľad série k dokonalej imitácii klasických pálených tehál. Brick America je glazovaná, mrazuvzdorná dlažbavysokým stupňom oteru a má tak oproti klasickým páleným tehlám mnoho výhod. Ponúkaný rozsah formátov 10x20 cm, 20x20 cm, 20x40 cm a 40x40 cm umožňuje použiť sériu Brick America ako dlažbu, ale zároveň tiež ako obklad či fasádny pásik. Môžete si tak dokonale zladiť exteriér interiérom a použiť sériu Brick America na obloženie fasády domu, plynulo pokračovať cez dlažbu na terase, obklad na krbe až po obklad v obývacej izbe či kúpeľni.

Súčasťou série je tiež dlažba v modernom tvare hexagónu 24x27,7 cm a špeciálne tvarované prvky na obloženie rohov.

Všetky vyššie zmienené formáty sú dostupné vo farebnom prevedení old (tmavo hnedá) a street (svetlo hnedá). Dlažba má hrúbku 10,5 mm a je glazovaná, tiež je možné škárovať klasickým spôsobom bez akýchkoľvek problémov.

REKONŠTRUUJETE ALEBO PRIPRAVUJETE NOVÉ BÝVANIE?
Pomôžeme vám s výberom vašej novej kúpeľne alebo kuchyne od inšpirácie až po realizáciu. Štýlovo a bez starostí.
Dojednať schôdzku

Séria Fineza Brick America obsahuje tieto produkty

Zobrazené 1 - 10 z 10 produktov