Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Feng šuej kúpeľňa

Filtre

Dostupnosť
Cena
Farba
Druh výrobku
Značka
Séria
Šírka
cm
cm
výška
cm
cm
hĺbka
cm
cm
Veľkoformát
Formát
Softclose
Mrazuvzdornosť
Lesk/mat
design
výška batérie

HARMONICKé PLYNUTIE ENERGIE

"Najdôležitejšia je osobnosť klienta a jeho očakávania, ktoré vnáša do priestoru svojho bytu či domu. Pri začlenení Feng Shui učenia dávajú všetky tieto prvky úplne jedinečný výsledok.“

Mgr. Tania Morrison | Interiérový dizajn, konzultant Feng Shui

Chcem kúpeľňu v tomto štýle | Pozrite sa na video o tomto riešení

 

Kúpeľňa je pre nás dôležité miesto, mala by nám byť zdrojom energie a oázou pokoja. A práve optimálne zariadenie priestoru podľa fi lozofi e Feng Shui nám poskytuje nemálo možností, ako to dosiahnuť. Vzdušnosť a svetlo sú rovnako dôležité ako prívetivé farby a harmonická kompozícia jednotlivých zariaďovacích predmetov.

Element dreva a drevo dizajn hrá vo Feng Shui kúpeľni dôležitú úlohu. Rovnako tak pretiahnuté štíhle tvary a odtiene zelenej sú vždy na mieste. Veľmi dobre sa hodí nielen pre obklad či dlažbu, ale aj pre kúpeľňové doplnky.

Moderný dizajn a najnovšie technológie umožňujú vo vysokej miere prispôsobiť priestor práve v kúpeľni našim individuálnym potrebám, či ide o zdravie alebo konkrétne estetické požiadavky.

Koncept Feng šuej kúpeľňa obsahuje tieto produkty

Zobrazené 1 - 20 z 27 produktov
Element dřeva a dřevo design hraje ve Feng Shui koupelně důležitou roli. Stejně tak protáhlé štíhlé tvary a odstíny zelené jsou vždy na místě. Velice dobře se hodí nejen pro obklad či dlažbu, ale i pro koupelnové doplňky.