Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Explorer

Sdílejte na

Detailný popis série Explorer

Séria dlažieb Explorer je moderná séria, ktorá je u architektov obľúbená práve vďaka variabilnosti, ktorú ponúka. Je vhodná do projektov, ale i do privátnych priestorov. Séria Explorer má 5 farieb – nero (čierna), bianco (biela), grigio (sv. šedá), beige (béžová), tabacco (tm. šedá). Celkom obsahuje 5 formátov80x80 cm, 40x80 cm, 60x60 cm, 30x60 cm a 45x45 cm. Formáty 80x80 cm a 40x80 cm sú len v rektifikovanom prevedení. Ďalšie formáty sú v rektifikovanom i nerektifikovanom prevedení.

Dlažba je mrazuvzdorná a má maximálny stupeň oteru PEI V. Základná povrchová úprava disponuje protišmykom R9. Pre formáty 60x60 cm, 30x60 cm a 45x45 cm (rektifikovaná i nerektifikovaná varianta) existuje i špeciálna povrchová úprava buc, ktorá disponuje protišmykom R11 a je tak vhodná pre priestory s požiadavkou na vyšší stupeň protišmykovosti, ako sú napríklad terasy, či komerčné priestory. 

Séria Explorer obsahuje mnoho doplňujúcich prvkov, ako sú schodovky, sokle, mozaiky, atď. Všetko vyššie uvedené tvorí komplexnú sériu s moderným dizajnom cementu, ktorú je možné použiť všade a za akýmkoľvek účelom.