Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Easy plánovač kuchýň

Úplne nová, vychytanejšie verzia, s množstvom noviniek

Vyskúšajte to! Super kvalita 3D návrhov, novinky v sériách, nové farby, nové dekory, rozšírená ponuka spotrebičov.

Kvalitné kuchyne nájdete u mnohých predajcov. Niektorí budú mať aj kuchyne skladom. Ale nikde na trhu nenájdete plánovač, ktorý vám pomôže kuchyňu navrhnúť, okamžite vidieť výsledok v 3D vrátane ceny a umožní vám vašu kuchyňu okamžite objednať. Náš plánovač je jednoduchý, intuitívny a čo je najdôležitejšie, šetrí váš čas. 

Služby

 

Easy plánovač kuchýň

Stiahnutie aplikácie plánovača

Easy plánovač je desktopová aplikácia pre operačný systém Windows 7 a novší (Microsoft) a OS X (Apple). Po jej stiahnutí a inštalácii budete môcť plánovať.

Stáhnout Easy plánovač kuchýň Stáhnout Easy plánovač kuchýň

Ako si naplánovať vysnívanú kuchyňu?

Pozrite sa na video návod, ktorý vás prevedie Easy plánovačom až na objednanie kuchyne.

3 kroky k návrhu kuchyne 

Easy plánovač
hodiny

1) Vyberte si typ kuchyne, ktorý chcete plánovať 

Či kuchyňu, ktorá je ihneď k odberu (Naturel Easy24), alebo chcete plánovanú kuchyňu na mieru s dodaním do 5 týždňov. Potom môžete vyberať z ponuky 43 farebných vyhotovení dvierok a 46 povrchov pracovných dosiek a viac ako 70 úchytiek. V plánovači hneď uvidíte cenu typizovanej zostavy na porovnanie jednotlivých sérií..

Easy plánovač
hodiny

2) Zadajte pôdorys pre umiestnenie vašej kuchyne

Môžete presne rozvrhnúť okná, dvere, francúzske okná, šikmé steny v podkroví, ... Pri všetkých prvkoch môžete zadať presný rozmer a smer otvárania presne tak, ako máte u seba doma. Venujte správnemu rozmiestneniu dostatočnú pozornosť. Pozícia všetkých týchto prvkov je dôležitá pre variabilitu návrhov vašej kuchyne a pre správnosť objednávky.

Easy plánovač
hodiny

3) Návrh kuchyne

Kliknite na krok 2: (Moja kuchyňa) a teraz máte možnosť rozhodnúť sa, či budete svoju kuchyňu plánovať sami. V tom prípade vás čaká postupné umiestňovanie všetkých skriniek, dosiek a doplnkov tak ako u ostatných plánovačov na trhu (veľká časová náročnosť). Náš plánovač je však iný. Zvoľte možnosť „navrhnite si svoju kuchyňu v 3 krokoch“ a náš plánovač urobí takmer všetku prácu za vás!!!

Easy plánovačEasy plánovač

hodiny

4) Výber zo všetkých variantov vašej kuchyne  

Ak ste si dali poradiť od nášho plánovača, ušetrili ste si minimálne pol hodiny práce s naplánovaním vašej kuchyne a teraz vidíte všetky varianty vašej kuchyne, ktoré možno reálne umiestniť do vami zadaného pôdorysu. Medzi jednotlivými variantmi môžete preklikávať, okamžite vidíte svoju kuchyňu v 3D aj s celkovou cenou kuchyne. Kuchyňu si môžete ľubovoľne otáčať a zvoliť taký návrh, ktorý budete ďalej rozpracovávať.

Ako si môžete návrh kuchyne upraviť?

Easy plánovač
 

5) Špecifikácia spotrebičov a drezov  

Po tom, čo zvolíte pre vás najlepší variant kuchyne, nasleduje krok, keď si vyberáte umiestnenie jednotlivých spotrebičov a drezu v kuchyni. Rúra môže byť pod pracovnou doskou, vo vysokej skrini, drez môže byť jednoduchý či dvojdrez, záleží na vašej voľbe. Ďalej si volíte, či chcete umývačku riadu, chladničku, MW... Vždy pri zvolení spotrebiča sa automaticky vybraný variant doplánuje do kuchyne. Všetko sa dá prípadne dodatočne zmeniť. 

 

Easy plánovač

 

6) Pracovný trojuholník 

Náš plánovač pracuje s pojmom pracovný trojuholník. Je to spojnica medzi najviac frekventovanými miestami v kuchyni - rúra, drez a chladnička. V ideálnom prípade je plocha pracovného trojuholníka čo najmenšia, aby ste vo svojej kuchyni nabehali čo najmenej kilometrov. Zároveň v tejto fáze plánovača môžete rôzne „naťahovať kuchyňu“ do väčšieho rozmeru (jednoduchým chytením a ťahaním na dolných či horných skrinkách), pridávať či uberať jednotlivé skrinky, atď. Plánovač vždy preskladá všetky skrinky automaticky tak, aby celá zostava vždy dávala zmysel. Všetko budete môcť v ďalších krokoch zmeniť. A opäť v každej fáze vašej práce vidíte celkovú cenu, ktorá sa on-line mení.  Až budete s výsledkom spokojní, kliknite na „potvrdiť“ a dostanete sa do ďalšej fázy plánovača.

Easy plánovač
 

7) Finálne úpravy vašej kuchyne

Teraz ste v poslednej fáze úpravy vašej kuchyne. V tomto kroku môžete meniť jednotlivé skrinky, meniť typ dvierok, ich farbu, meniť úchytky, farby pracovnej dosky, sokla, korpusu. Prípadne môžete jednotlivé skrinky presúvať (jednoduchým pretiahnutím) po miestnosti či pridávať nové skrinky (využitím menu). A opäť v pravom hornom rohu vidíte výslednú cenu vašej kuchyne. 

Ako vašu kuchyňu objednať?

Easy plánovač

 

8) Objednanie a dodanie vašej kuchyne

Ak ste spokojní s výsledkom a chcete vidieť finálnej rozpis všetkých prvkov kuchyne vrátane pôdorysu, zoznamu spotrebičov, uložte svoju kompozíciu a zaregistrujte sa. Ak sú všetky skrinky vo vašej kuchyni zo série Naturel Easy24, môžete si všetko objednať cez náš e-shop a vašu kuchyňu vám obratom z nášho skladu doručíme priamo k vám domov. Ak si naplánujete kuchyňu zo série Naturel Easy, bude potrebné navštíviť niektorú z našich predajní, kde s vami naši odborní predajcovia váš návrh zadarmo skonzultujú, skontrolujú a po zložení zálohy a podpísaní kúpnej zmluvy vám vašu kuchyňu objednáme.

Vyskúšajte revolučný plánovač priamo z pohodlia domova. Behom pár minút tak získate desiatky návrhov, z ktorých si stačí už len vybrať ten pravý a priamo stvorený pre váš byt či dom. Ak potrebujete predsa len prekonzultovať všetko, čo ste si doma vymysleli a navrhli, vyberte vašu obľúbenú SIKO predajňudohodnite si stretnutie s odborným predajcom a všetko spoločne ešte prekontrolujete. Finálnu verziu potom už stačí len objednať.

Stiahnutie aplikácie plánovača

Easy plánovač je desktopová aplikácia pre operačný systém Windows 7 a novší (Microsoft) a OS X (Apple). Po jej stiahnutí a inštalácii budete môcť plánovať.

Stiahnite EASY plánovač pre operačný systém WindowsStiahnite EASY plánovač pre operačný systém OS X (Apple)

Tešíme sa na realizáciu vašej kuchyne!