Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Doprava a platba

Na predajniach ponúkame dopravu ZADARMO v oblasti okolo predajne (vymedzená v detaile predajne) pri nákupe v hodnote nad 650 €. 

Nižšie uvedené podmienky sa vzťahujú iba na nákup uskutočnený cez e-shop.

Doprava

Tovar vám dopravíme kamkoľvek v celej Slovenskej republike, obvykle do 5 pracovných dní odo dňa objednávky, a to prostredníctvom prepravné spoločnosti Geis.
Ak povaha vami vybraného tovaru nie je vhodná na dopravu zvoleným prepravcom, dodávateľ si vyhradzuje právo zmeniť spôsob dopravy tak, aby nedošlo k poškodeniu tovaru dopravou.

Balíková služba

Zásielková prepravná spoločnosť doručuje tovar vždy do 24 - 48 hodín od odovzdania zásielky z našej expedície, dodací termín sa môže líšiť podľa regiónu príjemcu. Zásielky sa doručujú medzi 8:00 a 17:00, presný výber hodiny dodania, žiaľ, nie je možný.
Pred dodaním zásielky vás bude kontaktovať vodič vybranej prepravnej spoločnosti na telefónnom čísle uvedenom v objednávke a oznámi vám približný čas doručenia zásielky.
V prípade záujmu je možné si zásielku vyzdvihnúť osobne v depe prepravnej spoločnosti, ktorá povezie váš balík. Všeobecne sa však odporúča nechať si balík dodať do zamestnania alebo na iné miesto, kde je vás v tomto časovom intervale možné zastihnúť.

Ak potrebujete zistiť bližšie informácie o stave a termíne dodania vašej objednávky, môžete podľa čísla balíka (ktoré vám bude zaslané e-mailom pri expedícii tovaru) vyhľadať svoju zásielku prostredníctvom on-line formulára na internetových stránkach spoločnosti.

Doprava balíkovou službou je spoplatnená sumou 3,99 €. V cene dopravy nie je zahrnutý výnos zásielky. Tá Vám bude zložená k prvým uzamykateľným dverám. Pri objednávke nad 200 € je DOPRAVA ZADARMO. 

Špedičné služby

V prípade, že zásielku nie je možné doručiť prostredníctvom balíkové služby, využívame prepravné služby spoločnosti GEIS. Ide napríklad o tovar, ktorý je rozmernejší (vane, nábytok, sprchové kúty) alebo krehký (zrkadlá, sanitárna keramika a pod.). Rozvoz prebieha medzi 9:00 a 16:00 hod. S ohľadom na vyťaženosť špedičných služieb nie je možné zvoliť presný čas doručenia. Pred dodaním zásielky vás bude prepravca telefonicky informovať.

Doprava špedičnou službou je spoplatnená sumou 14,99 €. V cene dopravy nie je zahrnutý výnos zásielky. Tá Vám bude zložená k prvým uzamykateľným dverám. Pri objednávke nad 200 € je DOPRAVA ZADARMO.

Osobný odber

Objednaný tovar si v prípade záujmu môžete vyzdvihnúť aj v niektorej z predajní spoločnosti SIKO KÚPEĽNE.
Osobný odber v pobočke nie je spoplatnený.

Odporúčaný postup pri prevzatí zásielky

Pri doručení zásielky venujte mimoriadnu pozornosť vonkajšiemu obalu. Skontrolujte teda neporušenosť ochrannej pásky a obalu (prípadné prerazenie kartónu či sťahovacej fólie, ktorou je tovar pripevnený k palete). Porušenie môže svedčiť o neopatrnom zaobchádzaní so zásielkou počas prepravy a možnom poškodení tovaru. Ak pri kontrole narazíte na akýkoľvek náznak toho, že došlo k neoprávnenému vniknutiu do zásielky, či možnému poškodeniu počas prepravy, oznámte túto skutočnosť pred potvrdením prepravného listu vodičovi. Ak je zásielka poškodená, trvajte na spísaní reklamačného protokolu.
Informácie o ďalšom postupe nájdete v sekcii „Reklamácie“.

Spôsoby platby

  1. V hotovosti (na dobierku) - Pri platbe na dobierku zaplatíte za tovar dopravcovi pri prevzatí tovaru.
  2. Bankovým prevodom (vopred na účet) - Túto možnosť odporúčame zvlášť pre potreby banky pri čerpaní úveru alebo vtedy, ak vám z nejakého dôvodu nevyhovuje platba v hotovosti a vaša platobná karta nemá povolené transakcie na internete. Ak zvolíte vo vašej objednávke možnosť platby prevodom, po jej spracovaní do nášho systému vám e-mailom zašleme potrebné údaje. V prípade, že potrebujete pro forma faktúru v tlačenej podobe, s pracovníkom nášho call centra je možné dohodnúť jej zaslanie poštou.