Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Dom Smooth

Filtre

Farba
design

Obklady do kúpeľne Smooth od talianskeho výrobcu Dom sú kúpeľňovou sériou, ktorá bola navrhnutá dizajnérmi v duchu jednoduchej a modernej kúpeľne. Obklady Smooth sú vyhotovené v dvoch formátoch: 20x60 cm a 10x60 cm. Povrch obkladov je zvýraznený ťahaným reliéfom. Séria sa skladá z obkladov v bielej farbe s lesklým povrchom vo formátoch 10x60 cm a 20x60 cm a obkladov vo farbe lead (tmavo šedá) a tin (svetlo šedá) s matným povrchom a formátom 20x60 cm.

Kombinácia obidvoch formátov (10x60 cm + 20x60 cm) a povrchov (lesk + mat) je receptom na vytvorenie čistej a jednoduchej kúpeľne, v ktorej sa budete cítiť veľmi príjemne.

Komplexnosť tejto série obkladov podtrhuje elegantný dekor Saint Tropez. Dekor sa skladá zo setu 2 ks (obidva kusy vo formáte 20x60 cm). Zvýraznenie dekoru je možné dosiahnuť pomocou listely vo formáte 2x60 cm, ktorou dekor „orámujete“.

K sérii obkladov Smooth odporúčame dlažbu Barn Wood (kompletnú sériu Barn Wood nájdete TU) od rovnakého výrobcu vo formáte 16,4x99,8 cm, ktorá vďaka svojmu rektifikovanému prevedeniu zosobňuje čisté jednoduché línie. Čaro dlažby spočíva predovšetkým v detailnej kresbe samotného dreva. Dlažba Barn Wood má k dispozícii i mozaiku s modernými tvarmi hexagónu, ktorú je možné použiť napríklad na obloženie sprchového kútu.

Katalóg k sérii Smooth nájdete TU

REKONŠTRUUJETE ALEBO PRIPRAVUJETE NOVÉ BÝVANIE?
Len u nás vyriešite kúpeľňu aj kuchyňu vo vašom obľúbenom štýle. Bez starostí, rizika a bezpečne. Nechajte nám na seba kontakt, zavoláme vám a dohodneme si termín individuálnej schôdzky, ktorá môže prebehnúť online na diaľku. Dojednať schôdzku

Séria Dom Smooth obsahuje tieto produkty

Zobrazené 1 - 10 z 10 produktov