Doprava ZADARMO od 400 € | 13 predajní po celom Slovensku

Dom Nori

Filtre

Novinka / Výpredaj
Farba
Design
Rektifikácia
Odtieňové kolísanie
Veľkoformátová rektifikovaná dlažba Nori je nevšednou imitáciou dreva, ktorá sa prelína s imitáciou kameňa. Dlažba má päť farieb - bianco (biela), grigio (sivá), nero (čierna), rosso (červená) a taupe (béžová). Vyberať môžete z dvoch formátov v rektifikovanom prevedení - 15x90 cm a 45x90 cm.

Dlažba sa vyznačuje výraznou odtieňovou kolísavosťou, kedy je prakticky každý kus originál. Dlažba je mrazuvzdorná, má stupeň oteruvzdornosti PEI IV a protišmyk R9. Technické vlastnosti dlažby umožňujú jej použitie kdekoľvek v interiéri. Zároveň je možné ju použiť aj v exteriéri.

Moderným trendom poslednej doby je použitie dlažieb miesto obkladov na stenu. Kombinácia obdĺžnikových tvarov 15x90 cm a 45x90 cm je ideálna pre použitie vo vašej kúpeľni ako dlažby na podlahu a zároveň aj ako obkladu na stenu. Séria Nori obsahuje tiež mozaiku s kockami s veľkosťou 5x5 cm. Tú je možné použiť do sprchových kútov či z nej narezať užšie pruhy, ktoré vložíte medzi obklady na stene a vytvoríte z nich dekoratívny prvok. Možno tak vytvoriť originálnu, modernú a útulnú kúpeľňu, v ktorej sa budete cítiť príjemne a uvoľnene.

Séria Dom Nori obsahuje tieto produkty

Zobrazené 1 - 7 z 7 produktov