Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Dom Barn Wood

Filtre

Dostupnosť
Cena
Farba
Druh výrobku
Značka
Séria
design
materiál
Rozmer
Presný rozmer
Veľkoformát
Formát
Mrazuvzdornosť
nasiakavosť
protisklz
oteruvzdornosť
povrch
určenie
Odtieňové kolísanie

Rektifikovaná dlažba Barn Wood je novinkou značkového talianskeho výrobcu Dom ceramiche a nadväzuje na veľmi úspešnú sériu Logwood. Séria Barn Wood je mrazuvzdorná dlažba s maximálnym stupňom oteruvzdornosti PEI V. Dlažba sa vyznačuje vysokým stupňom odtieňového kolísania, čo zabezpečuje dokonalú imitáciu dreva. Súčasťou dizajnu dlažby sú i meniace sa kresby rezu. Výsledný vzhľad je tak úplne originálny a jedinečný. Každý kus dlažby má originálnu kresbu a vzhľad. Čaro tejto série spočíva v samotnom prekreslení jednotlivých detailov.

Základným formátom série Barn Wood je 16,4x99,8 cm. Rektifikované prevedenie dáva celej sérii čisté línie a luxusný vzhľad. Dlažba Barn Wood má k dispozícii i mozaiku s modernými tvarmi hexagónu vo formáte 35x37,5 cm a mozaiku s klasickými štvorcami vo formáte 32,6x32,6 cm. Obe mozaiky je možné použiť napríklad na obloženie sprchového kúta či obloženie steny za kuchynskou linkou.

Možnosti série rozširujú ďalšie dva formáty: 24,8x99,8 cm a 11x32,5 cm. Obidva v rektifikovanom prevedení. Všetky zmienené formáty sú dostupné vo farbách beige (béžová), grey (šedá) a brown (hnedá).

Formát 16,4x99,8 cm je možné objednať v prevedení Barn Wood Out so zvýšeným protišmykom R11 C na použitie v exteriéri napríklad ako dlažba na terasu. Technické vlastnosti umožňujú dlažbu použiť i k bazénu a uzatvára sa tak variabilita série, ktorú je možné použiť prakticky všade. Od bazéna, cez terasu až po obývacie izbu a v duchu moderných trendov i ako dlažbu do kúpeľne. Formát 11x32,5 cm potom nabáda na položenie podľa parketového vzoru.

Neoddeliteľnou súčasťou série Barn Wood sú i sokle vo formáte 8x99,8 cm a schodovky vo formáte 16,4xx99,8 cm.

Katalóg k sérii Barn Wood nájdete TU

REKONŠTRUUJETE ALEBO PRIPRAVUJETE NOVÉ BÝVANIE?
Pomôžeme vám s výberom vašej novej kúpeľne alebo kuchyne od inšpirácie až po realizáciu. Štýlovo a bez starostí.
Dojednať schôdzku

Séria Dom Barn Wood obsahuje tieto produkty

Zobrazené 1 - 8 z 8 produktov
Barn wood grey Mix  32,6x32,6 cm
Barn wood grey Mix 32,6x32,6 cm