Doprava ZADARMO od 400 € | 13 predajní po celom Slovensku

Dom Barn Wood

Filtre

Novinka / Výpredaj
Farba
Design
Rektifikácia

Rektifikovaná dlažba Barn Wood je novinkou značkového talianskeho výrobcu Dom ceramiche a nadväzuje na veľmi úspešnú sériu Logwood. Séria Barn Wood je mrazuvzdorná dlažba s maximálnym stupňom oteruvzdornosti PEI V. Dlažba sa vyznačuje vysokým stupňom odtieňového kolísania, čo zabezpečuje dokonalú imitáciu dreva. Súčasťou dizajnu dlažby sú i meniace sa kresby rezu. Výsledný vzhľad je tak úplne originálny a jedinečný. Každý kus dlažby má originálnu kresbu a vzhľad. Čaro tejto série spočíva v samotnom prekreslení jednotlivých detailov.

Základným formátom série Barn Wood je 16,4x99,8 cm. Rektifikované prevedenie dáva celej sérii čisté línie a luxusný vzhľad. Dlažba Barn Wood má k dispozícii i mozaiku s modernými tvarmi hexagónu vo formáte 35x37,5 cm a mozaiku s klasickými štvorcami vo formáte 32,6x32,6 cm. Obe mozaiky je možné použiť napríklad na obloženie sprchového kúta či obloženie steny za kuchynskou linkou.

Možnosti série rozširujú ďalšie dva formáty: 24,8x99,8 cm a 11x32,5 cm. Obidva v rektifikovanom prevedení. Všetky zmienené formáty sú dostupné vo farbách beige (béžová), grey (šedá) a brown (hnedá).

Formát 16,4x99,8 cm je možné objednať v prevedení Barn Wood Out so zvýšeným protišmykom R11 C na použitie v exteriéri napríklad ako dlažba na terasu. Technické vlastnosti umožňujú dlažbu použiť i k bazénu a uzatvára sa tak variabilita série, ktorú je možné použiť prakticky všade. Od bazéna, cez terasu až po obývacie izbu a v duchu moderných trendov i ako dlažbu do kúpeľne. Formát 11x32,5 cm potom nabáda na položenie podľa parketového vzoru.

Neoddeliteľnou súčasťou série Barn Wood sú i sokle vo formáte 8x99,8 cm a schodovky vo formáte 16,4xx99,8 cm.

Katalóg k sérii Barn Wood nájdete TU

Séria Dom Barn Wood obsahuje tieto produkty

Zobrazené 1 - 8 z 8 produktov