Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Del Conca Climb

Filtre

Farba
design

Séria Climb je mrazuvzdorná dlažba,  ktorá sleduje súčasné trendy v oblasti keramických obkladov a dlažieb. Vďaka najmodernejším technológiám digitálnej tlače je docielená dokonalá imitácia kameňa. Hlboké odtiene farieb, ktoré imitujú prírodnú bridlicu opracovanú vplyvom kyslíka a slnečného svetla sú dokonale vykreslené v každom kuse dlažby, ktoré sa vyznačujú najvyšším stupňom odtieňového kolísania V4. Každý kus je prakticky originál a jednotlivé kusy sú v balení náhodne namixované.

Dlažba Climb má maximálny stupeň oteruvzdornosti PEI V a protišmyk R10 B. Je tak možné ju položiť kdekoľvek od interiéru až po balkóny, alebo terasy v exteriéri. Formát 30x60 cm možno dokonca objednať v špeciálnej úprave s protišmykovou úpravou R12 C, ktorý sa hodí napríklad k bazénom alebo do vlhkých priestorov, kde sa chodí bosou nohou.

Sériu Climb ponúkame v dvoch formátoch 30x60 cm, 60x60 cm a dvoch farbách grey (sivá) a black (čierna). Séria je doplnená o špeciálne mozaiky tredi a fourmix vo formáte 30x60 cm, ktoré rozširujú možnosti použitia tejto série napríklad do kúpeľne na zem i stenu. Kúpeľňa vytvorená pomocou série Climb môže byť ozdobou vo vašom domu či byte, ale zároveň sa perfektne hodí napríklad do wellness centier.

Séria Climb sa dá objednať aj vo formáte 80x80 cm v 2 cm hrúbke. Dlažby s hrúbkou 2 cm sú moderným riešením pre zjednotenie dizajnu vášho domu, terasy, záhrady i bazéna. Ide tiež o efektívne riešenie inštalácie dlažby pod pergolu či vytvorenie pevného podkladu pre sedenie na záhrade, bez nutnosti budovania betónových základov.

REKONŠTRUUJETE ALEBO PRIPRAVUJETE NOVÉ BÝVANIE?
Len u nás vyriešite kúpeľňu aj kuchyňu vo vašom obľúbenom štýle. Bez starostí, rizika a bezpečne. Nechajte nám na seba kontakt, zavoláme vám a dohodneme si termín individuálnej schôdzky, ktorá môže prebehnúť online na diaľku. Dojednať schôdzku

Séria Del Conca Climb obsahuje tieto produkty

Zobrazené 1 - 20 z 20 produktov