Doprava ZADARMO nad 200 € | 13 predajní po celej SR

Chcete aj vy kúpeľňu snov?

Nenechajte sa rozhodiť, ak sa úplne necítite silní v kramflecích pri plánovaní alebo neviete kde začať. Naši skúsení odborníci sú tu pre vás. Zavolajte nám alebo napíšte (shop@siko.sk), radi vám poradíme a všetko spoločne vyriešime. Náš tím sa vie postarať úplne o všetko. Prípadne si rovno môžete dojednať schôdzku na predajni.

A v prípade, že ste stále trochu nervózny, čo vás na schôdzke čaká, čo si máte pripraviť, ako budeme spoločne postupovať, tak tu sme pre vás pripravili taký malý "ťahák".
Inspirace

1. Inšpirujte sa


Niekto v kúpeľni rád trávi veľa času a má radšej romantickú kúpeľňu v pastelových farbách s rohovou vaňou. Iný zase uprednostňuje rýchlu hygienu v minimalistickej kúpeľni tónované do rôznych odtieňov šedej a len so sprchovacím kútom.

V pokoji si prezrite tisíce nami realizovaných grafických návrhov kúpeľní na www.kupelnova-galeria.sk alebo naše Štýlová kúpeľňová riešenie nadesignovaná priamo pre vás.

Plánování koupelny

2. Plánujeme


Každý má nejaký životný štýl a páči sa mu niečo iné, je tiež dobré myslieť aj na ostatných členov vašej rodiny. Často nebýva kúpeľňa len vaše a musíte sa o ňu deliť, niekedy dokonca v jednej chvíli 😊

Existuje veľa rôznych technických i priestorových vychytávok, bez ktorých si modernú kúpeľňu už len ťažko predstavíme.

Ak si chcete ľahko načrtnúť, ako rozmiestniť v pôdoryse kúpeľne jej vybavenie, využite náš intuitívný 2D plánovač.

Ale nemusíte, všetko radi a odborne naplánujeme s vami. Keď budete mať na schôdzku rozmery miestnosti a vývody elektriny či odpadov, umiestnenie okien a dverí, pôjde nám spoločne všetko rýchlejšie od ruky.
 

Řešení

3. Navrhujeme řešení


Jste zvědaví, jak vaše koupelna bude vypadat ještě před tím, než vám řemeslník položí první dlaždici?

Na našem showroomu s Vámi vše doladíme a následně vám zašleme 3D grafický návrh. U nás kreslíme 3D návrhy v bezkonkurenční fotografické kvalitě, jak jste se již mohli přesvědčit v Galerii tisíce inspirací.

3D návrh vám také zcela jistě pomůže vyřešit případné otazníky.

 

Realizace

4. Postavíme na klíč


Možná by vás mohlo překvapit, že samotná práce na vyhotovení či rekonstrukci koupelny stojí přibližně stejně jako materiál, který si zakoupíte. Pokud neznáte žádného šikovného řemeslníka, rádi vám pomůžeme s realizací vaší vysněné koupelny. Více detailů na rekonstrukce.siko.cz.
 

5. Radujeme se


Společná radost, která na rozdíl od předchozích 4 kroků bude trvat spoustu let.

Těšíme se na vás

 

Projektový konzultant

Projektový konzultant je tu pre vás

Štýlová kúpeľňa i kuchyňa bez starostí

  • komfortný zákaznícky prístup
  • vaše maximálne pohodlie a úspora času
  • pravá ruka pre váš projekt
Vieme, aká náročná môže byť rekonštrukcia vášho bývania. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zadarmo. Chcete vedieť viac


Dohodnúť schôdzku