Filtre
2 aktívne , 2 produkty Zrušiť všetky filtre
find-icon
Na centrálnom sklade2
find-icon
5 rokov záruka2Úspora vody2
-
find-icon
 chróm2
find-icon
umývadlová batéria2
find-icon
Ravak2
find-icon
10°310° Free2Alessi Sense1Allure Brilliant3Aquno4
find-icon
bez výpuste2
-
cm
-
cm
-
cm
-
cm
find-icon
ano2ne5
find-icon
stojanková2
Upraviť filtre

Vodovodné batérie

Vodovodné batérie používame niekoľkokrát denne, preto nepodceňujte ich správny výber. Drezové a vodovodné batérie dnes spájajú funkčnosť s dizajnom a sú tak čerešničkou na torte celého priestoru. U nás si môžete ľahko vybrať presne takú batériu, akú hľadáte.

Vodovodné batérie možno rozdeliť podľa toho, kde a ako sú nainštalované. Stojankové vodovodné batérie sa inštalujú do otvoru v dreze, umývadle alebo na doske a sú praktické najmä v kuchyni. Nástenné vodovodné batérie sa upevňujú priamo na vodovodné potrubie a dôležitá je aj vzdialenosť prívodov vody a ich poloha v stene - na to myslite pri stavbe kúpeľne a kuchyne. Umiestnenie prívodov vody je dôležité aj pri podomietkových batériách - ide o najelegantnejší dizajn batérií, telo batérie je tvorené podomietkovým modulom v stene a na stene vidno len vodovodný kohútik a ovládanie batérie.

Pokiaľ ide o materiály a povrchy, výrobcovia vodovodných batérií najčastejšie používajú mosadz s chrómovou úpravou. Nerezové drezové batérie sú obľúbené, pretože nerezová oceľ môže bez problémov prísť do kontaktu s pitnou vodou. Doprajte si skutočne odolné materiály, najmä tie s povrchovou úpravou PVD, ktoré ponúka séria SAT DARK - vyberte si z drezových batérií a batérií pre vašu kúpeľňu - od umývadlových batérií cez sprchové a vaňové batérie až po sprchy.

Pri výbere batérie nerobte kompromisy v oblasti dizajnu alebo funkčnosti, či už sa rozhodnete pre pákové batérie alebo kohútikové batérie. Na jednoduché oplachovanie v kuchyni môžete použiť drezové batérie s vyťahovacou sprchou alebo silikónovým ramienkom, ktoré vám uľahčia zladenie batérie so zvyškom kuchyne. Senzorové alebo bezdotykové batérie zvyšujú hygienické štandardy a šetria vodu. Harmonickú kúpeľňu vytvoríte sériou batérií s jednotným dizajnom, tvarom a farbou.

Náš tip: čierne batérie sa stanú štýlovým prvkom vašej kúpeľne a kuchyne. V lesklom aj matnom vyhotovení si získajú váš obdiv.

Úspora vody je vždy aktuálnou témou. Venujte pozornosť prietoku vody - tie s prietokom menším ako 6 l za minútu sú tak akurát. Vyberte si z našej ponuky energeticky úsporných umývadlových batérií a termostatických batérií pre vaňu a sprchu. Batérie so studeným štartom Cold start znížia spotrebu teplej vody.

Aby sme vám výber vodovodnej batérie čo najviac uľahčili, máme pre vás 5 tipov ako na to. V kúpeľňovej galérii kuchynskej galérii nájdete aj trendy pre vaše vodovodné batérie v rôznych farbách a štýloch, inšpirujte sa!

Aktívne filtre:
2 produkty
Videli ste 2 z 2 produktov