Filtre
2 aktívne , 6 produktov Zrušiť všetky filtre
Upraviť filtre

Police a poličky do kúpeľne

Vyberte si z našej širokej ponuky kúpeľňových políc a poličiek pre maximálny úložný priestor vo vašej kúpeľni. Všetky kúpeľňové poličky sú vyrobené z odolných materiálov, aby odolali pôsobeniu vlhkého prostredia. Moderne a trendy budú pôsobiť drevené poličky, ktoré naviac vašu kúpeľňu zútulnia. Drevenú kúpeľňovú poličku môžete umiestniť vedľa umývadla. Vytvoríte tak úložný priestor na dekorácie a maličkosti, ktoré potrebujete mať vždy po ruke. Alternatívou k dreveným poličkám môžu byť sklenené poličky. Sklo v kúpeľni pôsobí veľmi luxusne a vytvorí vkusný detail. Skvelou vychytávkou sú poličky do sprchovacieho kúta, na ktoré si môžete umiestniť sprchový gél a šampón. Poličky do sprchovacieho kúta sa dajú zabudovať priamo do steny, čím vznikne moderné a elegantné riešenie úložného priestoru, ktorý sa bude veľmi často udržiavať a čistiť. Rohové kúpeľňové poličky sa výborne hodia aj do sprchovacieho kúta alebo vane, aby ste čo najlepšie využili aj neobľúbený rohový priestor.

Náš sortiment zahŕňa aj drôtený program do kúpeľne. Pomocou drôteného programu si môžete zostaviť kombináciu drôtených poličiek rôznych veľkostí a možností umiestnenia presne podľa vašich požiadaviek. K správnej organizácii uterákov vám určite pomôžu kúpeľňové poličky na uteráky, na ktoré môžete uložiť niekoľko čistých uterákov. Takto budú mať všetci členovia rodiny vždy po ruke čistý uterák, ale všetko bude zorganizované a usporiadané.

Rozhodne nezabudnite na relaxáciu a odpočinok v kúpeľni. Na tento účel vám poslúžia aj poličky do vane, vďaka ktorým si môžete bez problémov dopriať horúci relaxačný kúpeľ aj s pohárom vína alebo knihou. Na túto policu cez vaňu môžete pohodlne odložiť všetky veci, aby ste na ne pohodlne dosiahli a zároveň ich neponorili do vody.

Aktívne filtre:
6 produktov
Videli ste 6 z 6 produktov