Filtre
1 aktívny , 58 produktov Zrušiť všetky filtre
find-icon
5 rokov záruka2Hit1Novinka57
-
find-icon
 biela57
find-icon
masážna vaňa56voľne stojaca vaňa2
find-icon
SAT2SIKO56
find-icon
Cornelia1Cube Way3Fortuna6Fusion6Idea Plus8
find-icon
akrylát58
-
cm
-
cm
-
cm
find-icon
hydromasáž a airmasáž58
find-icon
luxus58medium58basic56
find-icon
2252
find-icon
vrátane sifónu a nožičiek58
Upraviť filtre

Hydromasážní vany se systémem LUXUS

Špeciálne vyvinuté masážny systém do vane, ktoré spĺňajú všetky požiadavky vr. farebného svetla a dezinfekcia masážneho systému. Pri masážnom systéme Luxus si pomocou ovládania môžete zvoliť druh masáže - vodnú, vzduchovú alebo kombináciu oboch.

Pri vzduchovej masáži je na ovládanie možné meniť jej intenzitu a intenzitu vodnej masáže ovládať regulátorom vzduchu. Systém obsahuje senzor hladiny vody, ktorý stráži hladinu vody vo vani, po vypustení vody z vane tak dôjde s automatickému vysúšaniu vzduchových rozvodov na dne vane, voda sa vyfúka airmasážnymi tryskami do vane a odtečie odpadom. Zároveň pokiaľ vaňa nie je napustená vodou, nedovolí zopnúť vodnú masáž, tým je ochránené čerpadlo, pretože pri chode naprázdno by mohlo dôjsť k poškodeniu (čerpadlo je chladené vodou).

Na chrbát a nohy, sa montujú mikrotrysky, ktoré majú menší priemer, po bokoch sú miditrysky s väčším priemerom a ich stred sa dá natočiť, do dna bude umiestnených 10 flat vduchových trysiek. Súčasťou systému je aj chromoterapia (10 LED – svetelná reťaz, montuje sa po bokoch vane, na každej strane vane bude 5 LED svetiel). Podvodné farebné spektrum pôsobiace prospešne na ľudský organizmus. Automaticky alebo samostatne meniace sa a prelínajúce sa farby (modrá, zelená, žltá a červená) majú blahodarné účinky na psychiku človeka.

Aktívne filtre:
Masážny systém:
luxus
Zrušiť všetky filtre
58 produktov
Videli ste 36 z 58 produktov