Filtre
1 aktívny , 58 produktov Zrušiť všetky filtre
find-icon
Novinka56
-
find-icon
 biela58
find-icon
masážna vaňa56voľne stojaca vaňa2
find-icon
SAT2SIKO56
find-icon
Cornelia1Cube Way3Fortuna6Fusion6Idea Plus8
find-icon
akrylát58
-
cm
-
cm
-
cm
find-icon
hydromasáž a airmasáž58
find-icon
luxus58medium58basic56
find-icon
vrátane sifónu a nožičiek56 vrátane sifónu a nožičiek2
Upraviť filtre

Hydromasážne vane so systémom MEDIUM

Masážne systémy s elektronickým ovládaním s rozšírenými funkciami, automatického vysúšania systému, regulácia intenzity, senzor hladiny. Pri masážnom systéme Medium si pomocou ovládania môžete vybrať masáž vodnú alebo vzduchovú, prípadne ich kombináciu a pomocou regulátora vzduchu meniť intenzitu vodnej masáže.

Masážny systém obsahuje 1 mm ploché trysky FLAT, ktoré sú veľmi komfortné pri relaxácii vo vani. Systém obsahuje senzor hladiny vody, ktorý stráži hladinu vody vo vani, po vypustení vody z vane tak dôjde s automatickému vysúšaniu vzduchových rozvodov na dne vane, voda sa vyfúka airmasážnymi tryskami do vane a odtečie odpadom. Zároveň pokiaľ vaňa nie je napustená vodou, nedovolí zopnúť vodnú masáž, tým je ochránené čerpadlo, pretože pri chode naprázdno by mohlo dôjsť k poškodeniu (čerpadlo je chladené vodou).

Na chrbát a nohy, sa montujú mikrotrysky, ktoré majú menší priemer, po bokoch sú miditrysky s väčším priemerom a ich stred sa dá natočiť, do dna bude umiestnených 10 flat vzduchových trysiek.

Aktívne filtre:
Masážny systém:
medium
Zrušiť všetky filtre
58 produktov
Videli ste 36 z 58 produktov