Filtre
1 aktívny , 1 produkt Zrušiť všetky filtre
find-icon
Na centrálnom sklade1SIKO Bratislava Galvaniho1SIKO Košice1SIKO Žilina1SIKO Nitra1
find-icon
SIKODAYS1
-
find-icon
LED zrkadlo1
find-icon
Naturel1
find-icon
Pavia1
find-icon
zaoblený1
-
cm
-
cm
-
cm
find-icon
IP44204IP202IP551
find-icon
bez vypínača1
Upraviť filtre

Zrkadlá a galerky

Zrkadlá do kúpeľne jednoducho patria. Mali by zodpovedať štýlu a tvaru kúpeľne, či už hľadáte nástenné zrkadlo s LED osvetlením alebo zrkadlovú skrinku. 

Zrkadlá do kúpeľne môžu mať rôzne tvary a podoby. Do kúpeľne si môžete vybrať nástenné zrkadlo, či už okrúhle, obdĺžnikové alebo štvorcové. Zrkadlá s LED osvetlením sú veľmi praktické, majú lepšiu svietivosť a sú energeticky úspornejšie. Ak potrebujete v kúpeľni získať ďalší úložný priestor, vyberte si zrkadlové skrinky tzv. galerky

Tieto kúpeľňové skrinky so zrkadlom a osvetlením sú praktickým doplnkom každej modernej kúpeľne. Na druhej strane, do tradičných kúpeľní sa hodia dekoratívne zrkadlá s fazetami. Ženy ocenia aj kozmetické zrkadielko s osvetlením, ktoré môžete ľahko umiestniť voľne na umývadlo alebo na kúpeľňovú skrinku. Kozmetické zrkadlo sa dá namontovať aj na stenu. Niektoré zrkadlá majú dokonca zväčšovaciu plochu, ktorá vám umožní vidieť sa pekne v detailoch.

Nezabudnite tiež na správnu veľkosť zrkadla. Tú je potrebné zvoliť primerane k veľkosti umývadla, nad ktorým bude zrkadlo umiestnené. Nezabudnite tiež, že by malo byť nainštalované tak vysoko, aby sa v ňom najvyšší člen domácnosti videl celý, zatiaľ čo najmenší člen nemusí stáť na špičkách.

Aktívne filtre:
Krytie:
IP55
Zrušiť všetky filtre
1 produkt
Videli ste 1 z 1 produktov