Upraviť filtre

Zrkadlá do kúpeľne

Zrkadlo do kúpeľne je ďalším nepostrádateľným doplnkom každej kúpeľne. Všetci členovia domácnosti ho používajú niekoľkokrát denne. Nepodceňujte jeho výber.   

Aké zrkadlo do kúpeľne vybrať?  

Kúpeľňové zrkadlá sa dajú vďaka rôznym tvarom, veľkostiam a dizajnom prispôsobiť akémukoľvek štýlu kúpeľne. Istú eleganciu dodáva moderný dizajn s fazetou (ozdobným okrajom), veľmi obľúbené sú zrkadlá s LED osvetlením, do kúpeľne v rustikálnom alebo vidieckom štýle sa hodí aj rustikálne prevedenie zrkadla s rámom z masívneho dreva a do kúpeľne v štýle boho sa hodí okrúhle zrkadlo na koženom remeni. Výber je na vás.  

Zrkadlo s poličkou alebo zrkadlo so skrinkou?  

Úložného priestoru nie je nikdy dosť, preto sú obľúbené kúpeľňové zrkadlá s poličkou, nech už sa rozhodnete na ňu vystaviť alebo odložiť čokoľvek. Ešte viac úložného priestoru ponúkajú zrkadlové skrinky - galerky.   

Náš tip: zaobstarajte si do kúpeľne zrkadlo s vyhrievacou fóliou a už nikdy nebudete musieť bojovať so zahmleným zrkadlom.   

Nástenné zrkadlo môžete doplniť o kozmetické zrkadielko pripevnené na stene alebo môžete použiť aj voľne stojace kozmetické zväčšovacie zrkadielko, urobí skvelú službu nielen pri líčení. Inšpiráciu pre kúpeľňové zrkadlá nájdete aj v našej galérii kúpeľní

366 produktov
Videli ste 36 z 366 produktov