Filtre
2 aktívne , 6 produktov Zrušiť všetky filtre
find-icon
Na centrálnom sklade6
find-icon
5 rokov záruka6Hrúbka skla 8 mm6Novinka2
-
find-icon
 chróm6
find-icon
sprchová zástena Walk-In6
find-icon
SAT6
find-icon
Walk-in6
find-icon
ano6
find-icon
Easy clean6
-
cm
-
cm
find-icon
dymové sklo2mriežka2transparent2
find-icon
biela7chróm6chróm lesklý27mosadz4zlatá lesklá2
find-icon
dymové sklo2mriežka2sklo číre2
find-icon
pevný - nemožno otvoriť6
find-icon
s profilmi a zavetrovaním6
find-icon
87-87,86
find-icon
Walk-In / Dvere2
Upraviť filtre

Sprchové zástěny Walk-in

Objavte výrobky osvedčených značiek
undefinedundefinedroth.svgundefined

Walk-In sprchové kúty, alebo aj sprchové zásteny, sú sprchové kúty tvorené iba jednou sklenenou stenou. Sú moderné a obľúbené.

Čo sú Walk-In sprchové kúty?

Veľmi zjednodušene môžeme povedať, že ide o otvorený sprchovací kút bez dverí. Tvorí ho jedna pevná sklenená zástena, môže byť čiastočne zo strán murovaný, umiestnený do rohu alebo otvorený, vlastne priechodný. Pre svoje široké možnosti je veľmi obľúbený predovšetkým do moderných kúpeľní. Ľahko splynie skúpelňou, opticky nenarúša priestor a pôsobí nadčasovo a veľmi elegantne. Najčastejšie sa stretneme s verziou bez vaničky, v takom prípade je Walk-In sprchovací kút tvorený sklenenou sprchovou zástenou a sprchovým žľabom priamo v podlahe. Pokiaľ predsa len chcete využiť sprchovú vaničku, odporúčame z estetického hľadiska zvoliť čo najtenšiu vaničku, aby bol vzhľad čo najčistejší a línia nič nenarušovalo. Sprchové vaničky zliateho mramoru sú tie najtenšie, cca 3 cm vysoké, získate s nimi skvelé izolačné vlastnosti, vysokú odolnosť voči mechanickému poškodeniu a poškriabaniu.

Náš tip: doplňte Walk-In sprchovací kút o masážny sprchový panel alebo bočnú sprchu a povýšte sprchovanie na dokonalú wellness procedúru.

Prečo vybrať Walk-In sprchovací kút

Výhodou Walk-In sprchovacích kútov je ľahký vstup, vďaka absencii dverí, av prípade sprchovej zásteny bez vaničky aj bezbariérovosť, ktorú radi využijú nielen seniori. Jednoduchú údržbu zaistí povrchová úprava skla Easy Clean, ktorá zabraňuje usadzovaniu vody a vytváraniu vodného kameňa. Bezpečnostné sklo je pri sprchovej stene Walk-In samozrejmosťou. Väčšiu mieru súkromia dodajú sprchovaniu sklenenej zásteny v matnom alebo mliečnom prevedení.

Nezabudnite na…

Pri sprchovej zástene Walk-In pamätajte na to, že je bez dverí a vode tak nič nebráni vúniku do kúpeľne. Je preto nutné dodržať spád podlahy 2-3%, aby voda stekala smerom k žľabu, navyše zástena sprchového kúta by mala byť ideálne 120 cm dlhá. Nezabudnite tiež na priestor vo vnútri kúta, mal by vám byť pohodlný a umožňovať pohyb do všetkých strán. To zodpovedá aj najpoptávanejšiemu rozmeru sprchovacích kútov 90 x 90 cm, myslite na to aj pri výbere Walk-In verzie. Snašim plánovačom si navyše jednoducho vytvoríte zástenu sprchovacieho kúta Walk-In na mieru.

Nechajte starosti s výberom na nás

Že sa v tom stále nevyznáte? Nevadí, poradíme vám online na našom chate či telefóne a sme tu pre vás aj na našich predajniach. Riešite väčší projekt? Dojednajte si individuálnu schôdzku s konzultantom SIKO, ušetrí vám čas, nervy aj peniaze.


Kompletné balíčky

Aby sme Vám ušetrili čas a starosti, ak ste zakúpili všetko potrebné, připravili jsme kompletní balíčky, ktoré obsahujú všetky potrebné komponenty na to, aby ste zostavili sprchovací kút typu Walk-In. To chcem


Podľa farby profilu

Podľa systému otvárania

Aktívne filtre:
6 produktov
Videli ste 6 z 6 produktov