Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Brick America

Sdílejte na

Detailný popis série Brick America

Séria Brick America je inšpirovaná nadčasovým štýlom vintage a klasickou architektúrou starých budov v centre Chicaga. Dizajn pálených tehál, ktorý séria Brick America prináša, je podľa súčasných trendov veľmi obľúbený v exteriéri, ale zároveň i interiéri.

Séria Brick America ponúka vďaka moderným technológiam digitálnej tlače vysokú variabilitu odtieňového kolísania a robí prakticky z každého kusu originál a približuje tak výsledný vzhľad série k dokonalej imitácii klasických pálených tehál. Brick America je glazovaná, mrazuvzdorná dlažbavysokým stupňom oteru a má tak oproti klasickým páleným tehlám mnoho výhod. Ponúkaný rozsah formátov 10x20 cm, 20x20 cm, 20x40 cm a 40x40 cm umožňuje použiť sériu Brick America ako dlažbu, ale zároveň tiež ako obklad či fasádny pásik. Môžete si tak dokonale zladiť exteriér interiérom a použiť sériu Brick America na obloženie fasády domu, plynulo pokračovať cez dlažbu na terase, obklad na krbe až po obklad v obývacej izbe či kúpeľni.

Súčasťou série je tiež dlažba v modernom tvare hexagónu 24x27,7 cm a špeciálne tvarované prvky na obloženie rohov.

Všetky vyššie zmienené formáty sú dostupné vo farebnom prevedení old (tmavo hnedá) a street (svetlo hnedá). Dlažba má hrúbku 10,5 mm a je glazovaná, tiež je možné škárovať klasickým spôsobom bez akýchkoľvek problémov.