Doprava ZADARMO nad 200 € | 12 predajní po celej SR

Séria Brick America je inšpirovaná nadčasovým štýlom vintage a klasickou architektúrou starých budov v centre Chicaga. Dizajn pálených tehál, ktorý séria Brick America prináša, je podľa súčasných trendov veľmi obľúbený v exteriéri, ale zároveň i interiéri.

Séria Brick America ponúka vďaka moderným technológiam digitálnej tlače vysokú variabilitu odtieňového kolísania a robí prakticky z každého kusu originál a približuje tak výsledný vzhľad série k dokonalej imitácii klasických pálených tehál. Brick America je glazovaná, mrazuvzdorná dlažbavysokým stupňom oteru a má tak oproti klasickým páleným tehlám mnoho výhod. Ponúkaný rozsah formátov 10x20 cm, 20x20 cm, 20x40 cm a 40x40 cm umožňuje použiť sériu Brick America ako dlažbu, ale zároveň tiež ako obklad či fasádny pásik. Môžete si tak dokonale zladiť exteriér interiérom a použiť sériu Brick America na obloženie fasády domu, plynulo pokračovať cez dlažbu na terase, obklad na krbe až po obklad v obývacej izbe či kúpeľni.

Súčasťou série je tiež dlažba v modernom tvare hexagónu 24x27,7 cm a špeciálne tvarované prvky na obloženie rohov.

Všetky vyššie zmienené formáty sú dostupné vo farebnom prevedení old (tmavo hnedá) a street (svetlo hnedá). Dlažba má hrúbku 10,5 mm a je glazovaná, tiež je možné škárovať klasickým spôsobom bez akýchkoľvek problémov.

Filtre

Podľa predajne
alebo
Druh výrobku
Značka
Séria
Štýlové rešenia
Dizajn
Materiál
Nasiakavosť
Protišmyk
Oteruvzdornosť
Rektifikácia
Akosť
Povrch
Farba
Určenie
Záručná lehota
Deklarovaný rozmer
Menovitý rozmer
Odtieňové kolísanie

Séria Brick America obsahuje tieto produkty

Zobrazené 1 - 10 z 10 produktov
Chcem dojednať
nezáväznú schôdzku
Chcem inšpirovať
inšpirácie, tipy, rady
Grafický návrh
kúpeľne
Kúpeľňu postavíme
na kľúč a bez starostí
Grafický návrh
kuchyne
Kuchyni postavíme
na kľúč a bez starostí