Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Bezbariérová kúpeľňa

Filtre

Novinka / Výpredaj
Farba
design

FUNKČNOSŤ BEZ BARIéR

"Všetci si navzájom pomáhame prekonávať prekážky. Som preto veľmi vďačný za kúpeľňu s bezbariérovými prvkami - kúpeľňu pre všetkých. Považujem ju totiž za súčasť užitočnú pre každého, do každej rodiny - či už k vám prídu na návštevu vaši starí rodičia alebo niekto výnimočný alebo napríklad len prídete z párty a chýba vám rovnováha - mať sa o čo oprieť sa hodí vždy.“

Patrik Procházka | psychológ, zakladateľ projektu „Drž sa svojich snov bezpodmienečne - cesty za víťazstvom“ a iniciatívy Výnimoční ľudia.

Chcem túto kúpeľňu | Pozrite sa na video o tomto riešení

 

Cieľom tohto aktívneho mladého muža, ktorý vyštudoval psychológiu na Lynn University na Floride, je inšpirovať a motivovať mladých ľudí. Dodať im odvahu pri prekonávaní prekážok a v ceste za tým, po čom túžia.

Vďaka svojej aktivite a svojmu projektu navštívil mnoho krajín sveta a stretol sa s radou významných osobností zo sveta kultúry, športu (napr. hokejista Jaromír Jágr), politiky, biznisu (napr. Zdeněk Bakala) a médií, ktorí sa stali patrónmi či partnermi projektu.

www.drzsesvychsnu.cz

REKONŠTRUUJETE ALEBO PRIPRAVUJETE NOVÉ BÝVANIE?
Len u nás vyriešite kúpeľňu aj kuchyňu vo vašom obľúbenom štýle. Bez starostí, rizika a bezpečne. Nechajte nám na seba kontakt, zavoláme vám a dohodneme si termín individuálnej schôdzky, ktorá môže prebehnúť online na diaľku. Dojednať schôdzku

Koncept Bezbariérová kúpeľňa obsahuje tieto produkty

Zobrazené 1 - 20 z 74 produktov
Madlo Multi 83 cm biela MADLO83SKB
Madlo Multi 83 cm biela MADLO83SKB
Madlo Multi 55 cm biela MADLO55PB
Madlo Multi 55 cm biela MADLO55PB
Madlo Multi 40 cm biela MAD400
Madlo Multi 40 cm biela MAD400