Doprava ZADARMO nad 200 € | 12 predajní po celej SR

Rektifikovaná dlažba Barn Wood je novinkou značkového talianskeho výrobcu Dom ceramiche a nadväzuje na veľmi úspešnú sériu Logwood. Séria Barn Wood je mrazuvzdorná dlažba s maximálnym stupňom oteruvzdornosti PEI V. Dlažba sa vyznačuje vysokým stupňom odtieňového kolísania, čo zabezpečuje dokonalú imitáciu dreva. Súčasťou dizajnu dlažby sú i meniace sa kresby rezu. Výsledný vzhľad je tak úplne originálny a jedinečný. Každý kus dlažby má originálnu kresbu a vzhľad. Čaro tejto série spočíva v samotnom prekreslení jednotlivých detailov.

Základným formátom série Barn Wood je 16,4x99,8 cm. Rektifikované prevedenie dáva celej sérii čisté línie a luxusný vzhľad. Dlažba Barn Wood má k dispozícii i mozaiku s modernými tvarmi hexagónu vo formáte 35x37,5 cm a mozaiku s klasickými štvorcami vo formáte 32,6x32,6 cm. Obe mozaiky je možné použiť napríklad na obloženie sprchového kúta či obloženie steny za kuchynskou linkou.

Možnosti série rozširujú ďalšie dva formáty: 24,8x99,8 cm a 11x32,5 cm. Obidva v rektifikovanom prevedení. Všetky zmienené formáty sú dostupné vo farbách beige (béžová), grey (šedá) a brown (hnedá).

Formát 16,4x99,8 cm je možné objednať v prevedení Barn Wood Out so zvýšeným protišmykom R11 C na použitie v exteriéri napríklad ako dlažba na terasu. Technické vlastnosti umožňujú dlažbu použiť i k bazénu a uzatvára sa tak variabilita série, ktorú je možné použiť prakticky všade. Od bazéna, cez terasu až po obývacie izbu a v duchu moderných trendov i ako dlažbu do kúpeľne. Formát 11x32,5 cm potom nabáda na položenie podľa parketového vzoru.

Neoddeliteľnou súčasťou série Barn Wood sú i sokle vo formáte 8x99,8 cm a schodovky vo formáte 16,4xx99,8 cm.

Katalóg k sérii Barn Wood nájdete TU

Filtre

Podľa predajne
alebo
Druh výrobku
Značka
Séria
Dizajn
Nasiakavosť
Protišmyk
Oteruvzdornosť
Rektifikácia
Akosť
Povrch
Farba
Materiál
Určenie
Záručná lehota
Deklarovaný rozmer
Menovitý rozmer
Odtieňové kolísanie

Séria Barn Wood obsahuje tieto produkty

Zobrazené 1 - 6 z 6 produktov
Chcem dojednať
nezáväznú schôdzku
Chcem inšpirovať
inšpirácie, tipy, rady
Grafický návrh
kúpeľne
Kúpeľňu postavíme
na kľúč a bez starostí
Grafický návrh
kuchyne
Kuchyni postavíme
na kľúč a bez starostí