Upraviť filtre

Alca - Alcaplast

Spoločnosť Alcaplast bola založená v roku 1998 v obci Lipová na Karlovarsku ako česká rodinná firma. Jedná sa o českého výrobcu sanitárnej techniky a špecializuje sa na výrobu plastových inštalačných systémov.

Alcaplast je v súčasnosti jedným z najväčších výrobcov sanitárnej techniky v Českej republike a exportuje výrobky do viac ako 50 krajín sveta. Ponúka širokú škálu výrobkov - splachovacie nádrže pre WC, ventily, sifóny, žľaby, vpuste, ale aj ovládacie tlačidlá k WC a ďalší sortiment. Výrobky Alcaplast nachádza uplatnenie ako v novostavbách, tak pri rekonštrukciách. Technickí odborníci kladú dôraz na bezporuchovosť a spoľahlivosť všetkých výrobkov.

Firma Alcaplast si zakladá na kvalite a inováciách, a preto sa zameriava na neustály vývoj a zdokonaľovanie svojich výrobkov. V roku 2020 spoločnosť získala ocenenie TOP INNOVATOR, ktoré je potvrdením vysokej úrovne inovácií i kvality samotných výrobkov.

V roku 2022 došlo po 24 rokoch k premenovaniu firmy Alcaplast na Alcadrain. Hlavným dôvodom tejto zmeny bolo posilnenie a zjednotenie značky. Aj tým firma ukazuje svoj strategický cieľ, ktorým je expanzia na nové trhy v zahraničí. Firma Alcadrain ponúka stále svoje štandardné výrobky, ako sú inštalačné systémy a nádržky pre WC, ale stále viac sa zameriava aj na vývoj a výrobu moderných ekologických systémov na odvodnenie a čistenie odpadových vôd.

794 produktov
Videli ste 36 z 794 produktov